• Ermet Çevre - Bandırma İlaçlama Peyzaj
  • 0 541 668 46 98

HizmetlerimizİLAÇLAMA

ilaçlama yaptırmanız yaşadığınız ortamda bulunan zararlıları yok etmek ve onlardan korunmanızı sağlar. Haşere ile mücadelede zarar veren hastalık ve mikrobu yok edilmek için ilaçlama uygulanmalıdır. Haşere mücadelede kullandığımız tüm ilaçlar T.C Sağlık bakanlığı onayından geçmiş ilaçlardır. Halk sağlığı anlamında evde yaşayan ve beslediğiniz canlılara hiçbir zarar vermeden rahatlıkla kullanılmaktadır.

Böcekler üzerinde taşıdıkları mikropları sizlere ve beslemiş olduğunuz evcil hayvanlara çok kolay bulaştırabilmektedir. Özellikle yaz aylarında üreme hormonlarının gelişmesi ile hızlı üreyerek bulunduğunuz ortamı istila etmektedirler. Kendi yöntemleriniz ile kısmi ilaçlama yapmanız onların bağışıklık sistemlerini güçlendirerek ilerleyen zamanlarda böceklerin, haşerelerin ve kemirgenlerin çoğalmasına neden olur. En çok karşılaşılan sorunlar bilinçsizce yapılan ilaçlama sonrası üremelerine katkı sağlayan ilaçlamadır.

ilaçlama yaptırmak profesyonel bir işlemdir. Kullanılan ilaçlar ve ekipmanlar profesyonel ekipmanlar ve ilaçlardır. Böcek ilaçlama yaptırırken kullanılan ilaçların yapılan yerlerde kalıntı ve leke bırakmamasına özen gösterilmesi gerekir. İlaçlama sonrasında en az 3 gün sıvı temizlik yapılmaması gerekir. Temizlik yapılmamasının sebebi haşere ve böceklerin bu süreç içerisinde ilaç ile temas edip en kısa zamanda yok olması. Temizlik yapılırsa ilaçlamanın hiçbir anlamı olmaz. Yapılan ilaçlamanın kalıcılığı böcek ilaçlamasından sonra yapılan temizlik ve kalıntıların ekstra temizlik maddeleri ile temizlenmesi ilaçlamayı etkisiz kılar.