• Bandırma Haşere İlaçlama Peyzaj
  • 0 541 668 46 98

Peyzaj Hizmetleri

Peyzaj alanınızla ilgili her türlü proje çizimi, peyzaj düzenlemesi, bahçe bakımı ve rulo çim hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz keşif sonucu size özel çalışmalarımız 3 boyutlu olarak tarafınıza sunulur.

İlaçlama Hizmetleri

Uzman ziraat mühendisi ekibimiz ücretsiz keşifte bulunduktan sonra durumu değerlendirir ve size özel haşere mücadele programını oluşturur. Tercih ettiğimiz ilaçlarımız, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup insan sağlığı için zararsız fakat haşereler için çok etkilidir. Ev, okul, hastane, işyeri, otel, cafe, restaurant, imalathane, depo gibi tüm yaşam alanlarınızda hizmet veriyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

İhtiyaç duyduğunuz tüm açık veya kapalı alanlarda karşılaştığınız tüm hastalık veya zararlılar(vektör) ile ilgili alandan uzaklaştırımlası veya mevcut popülasyonun yok edilmesi için biyolojik,mekanik,kimyasal ve entegre mücadele yöntemleri alanında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Hakkımızda

ERMET ÇEVRE sektörün önde gelen firmalarındaki 10 yıllık yöneticilik tecrübemiz sonucunda Bandırma’da haşere mücadele, dezenfeksiyon hizmetleri ve peyzaj üzerine profesyonel olarak hizmet vermektedir. Müşteri yaklaşımımız konusunda ve ekibimizin seçimi konusunda profesyonellik önceliğimizdir. Buna dayanarak firmamız “kaliteli ve güvenli hizmet” sunmak ilkesini benimsemiştir.

Devamı...

Neden Biz ?

Sağlığa Zararsız

Haşere İlaçlamasında kullandığımız ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı Onaylı insan sağlığını tehdit etmeyen ilaçlardır.

Profesyonel Hizmet

Uzun Yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız profesyonel ekibi ile müşterilerine her zaman profesyonel hizmet sunmaktadır.

Uygun Fiyat

Kredi Kartı, Uygun ödeme seçeneklerimiz ve en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Garantili Hizmet

Firmamız çerçevesinde aldığınız tüm hizmetlerimiz tamamen garantili olup, teknik ekibimiz ile daima siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Sorun değil çözüm üretiyoruz...